다운로드

Privaatne ja hubane

Kuuekorruselises hoones on üüritavat pinda ca 5000 m², mis tähendab, et tavapäraste suurte ärimajadega võrreldes on hoone privaatsem, vaiksem ja hubasem 다운로드. Hoone all asub parkla 44-le sõidukile.

아크로니스 12.5 다운로드
다운로드

Mereõhk ja imelised vaated

Ärihoone kuues korrus on eriti esinduslik – selle üürnikud saavad nautida 50 m² ja 70 m² suuruse terrassi luksust – kohvipause värskes õhus, päikesepaistet ja imelisi vaateid ning võimalust seda kõike külalistega jagada 다운로드.

아크로니스 12.5 다운로드
다운로드

Avar ja valgusküllane

Hoone üldisele kompaktsele mahule tehtud sisselõiked vähendavad hoone sügavust. Läbi kõrgete akende pääseb loomulik valgus ka hoone keskel asuvatesse siseruumidesse 다운로드. Läbi avarate akende avanevad vaated sadamaalale ja vanalinnale. Suvepäikese eest kaitsevad fassaade horisontaalsed ja vertikaalsed lamellid.

아크로니스 12.5 다운로드
아크로니스 12.5 다운로드

Keskkonna- ja inimsõbralik

Ärihoone Explorer sai ametlikult Eesti kõige keskkonnasõbralikumaks. Ärihoonele väljastati energiatõhusa ehitise sertifikaat LEED Platinum, mis teeb sellest ametlikult Eesti kõige rohelisema omasuguste seas 다운로드.

LEED-sertifikaat (Leadership in Energy and Environmental Design) on rahvusvaheliselt tunnustatud sertifitseerimissüsteem, mille töötas välja USA Rohelise Ehituse Nõukogu (USGBC) 다운로드. Kõige kõrgemat taset tähistava Platinum-sertifikaadini ei ole seni küündinud ükski ärihoone Eestis.

아크로니스 12.5 다운로드

Ökonoomne ja efektiivne

Hoones rakendatakse kõige uuemaid tehnoloogilisi lahendusi. Automaatika juhib nii radiaatoreid kui jahutust ning välistab ebaratsionaalse energiakulu 다운로드. Kõik olulisemad tehnosüsteemid on kaugjälgitavad ja juhitavad. Büroopindade ventileerimine on jagatud ilmakaarte järgi põhja- ja lõunapoolseks, nii et päikesepoolsel küljel on õhuhulk üle 50% suurem 다운로드. Tulemuseks on mõistlik energiakasutus ja suurepärane sisekliima.

Võta ühendust

다운로드

Oksana KABER

Administraator
Mob. +372 53305044
oksana@estmakcapital.ee
info@estmakcapital.ee
www.estmakcapital.ee

 

Mihkel Kaarjärv

Müügijuht (Üüripäringud)
Mob 다운로드. +372 5529138
mihkel@estmakcapital.ee
www.estmakcapital.ee

아크로니스 12.5 다운로드